Металл түймелері бар, жеңі шілтерлі, жағасы бар әдемі әйелдерге арналған қысқа жеңді джинсы көйлек.
Қозғалыс кезінде стиль мен ыңғайлылық үшін екі бүйірлік кесу.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42 - Ресейлік өлшем белгіленді
Матаның түрі: Жазғы джинсы
Түсі: Көгілдір
Бұйымның ұзындығы: 58 см
Жеңнің ұзындығы: 15 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Көгілдір |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Джинс |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Күнделікті |
| Бекіткіш | Батырмалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 58 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 15 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸




