Әйелдерге арналған бір түсті жейде-пиджак.
Бұрылмалы жағасы бар күнделікті кең түймелі пиджак көйлек тік юбкамен, жалпақ, шалбармен, джинсымен жақсы үйлеседі.
Оны дербес негізгі бұйым ретінде киюге болады немесе футболкалардың, үстіңгі киімдердің және т.б. үстіне киюге болады.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL (52-54 Белгіленген ресейлік өлшем)
Түсі: Сұр
Матаның түрі: 64% полиэстер, 31% вискоза, 5% эластин
Бұйымның ұзындығы: 57 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Бел орамы | 90 см |
| Жамбас айналымы | 114 см |
| Кеуде айналымы | 106 см |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | XL-2XL |
| Түсі | Сұр |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | 64% Полиэстер, 31% вискоза, 5% Эластин |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек жағасының түрі | Шеттері дөңгеленген |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Түймелер |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 57 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 25 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 200 ₸





