
Жағасы бар түймелері бар әйелдерге арналған желден қорғайтын құрал Қызыл тұғыр
9 900 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:59
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Жағасы тік, жеңі қондырылған және түймелері жабылатын спорттық стильдегі желден қорғайтын күрте.
Қақпақтары бар екі ыңғайлы үлкен қалта.
Белдікке арналған кең жасырын ілмектер
Жадағай мата бұйымды желді және жаңбырлы ауа райында қолдануға ыңғайлы, практикалық етіп жасады. Кроссовкалармен, кроссовкалармен, дөрекі етіктермен, сондай-ақ өкшесі бар талғампаз әйелдер туфлиімен жақсы үйлеседі.
Түрік өндірушілерінен.
Өлшемі: L - (50 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Қызыл
Матаның түрі: Плащевка
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50 |
| Кеуде айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 82 см |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Халықаралық өлшем | L |
| Күртке түрі | Жел қорғағыш |
| Матаның түрі | Шапан |
| Құрамы | 75% Шапан, 25% Лайкра |
| Түсі | Қызыл |
| Жаға түрі | Тірек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 66 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 900 ₸





