
Көктем мен күзге арналған түймелері бар әйелдерге арналған қос төсті жеңіл жел қорғағыш
9 300 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1489
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Жеңіл және жұқа қос төсті желден қорғайтын құрал көктемгі және күзгі ауа райына жарамды.
Тұлпар тік, жылытқышы жоқ, бүйір қалталары, түймелердің ілгегі бар.
Еркін пішінінің арқасында бұл модель кез келген жемпірдің, жейденің, пиджактың үстіне киюге ыңғайлы.
Желден қорғағыш жұмсақ жадағай матадан тігілген - бұл маусымда өте өзекті.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42 - Ресейлік өлшем белгіленді
Бұйымның ұзындығы: 70 см
Жеңнің ұзындығы: 60 см
Түсі: Қара
Матаның түрі: 60% полиэстер, 35% вискоза, 5% Ликра
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Күртке түрі | Қос өңірлі |
| Матаның түрі | Шапан |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Құрамы | 60% Полиэстер, 30% вискоза, 5% Ликра |
| Түсі | Қара |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 70 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 300 ₸





