Жеңдері қондырылған және түймелері бар қос төсті ілгегі бар ұзартылған тік силуэтті жел қорғағыш.
Ағылшын үлгісіндегі қайырмалы жаға, тілікті қалталар.
Бел сызығын алмалы-салмалы белдікпен ерекшелеуге болады.
Ұшып кететін қамыт қос лапель әсерін жасайды
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46 - 48 Белгіленген Ресейлік өлшем
Түсі: Құмды
Матаның түрі: 55% Pamuk (тарақталған мақта), 45% Полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 82 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Күртке түрі | Қос өңірлі |
| Матаның түрі | Шапан |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Түсі | Сарғыш |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Төсеу материалы | Вискоза |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 82 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| жылыту функциясы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 500 ₸





