Белдігі бар белдіктегі сәнді бос әйелдер жүк шалбары
Орташа биіктікте олар кроссовкалармен, кроссовкалармен және кез келген басқа аяқ киіммен керемет көрінеді. Қашырлардан сәнді көрінеді. биік өкшелі туфлимен.
Шалбардың астыңғы жағында орташа биіктіктегі жүк шалбары металл тойтармалармен көмкерілген.
Жасырын сыдырма және түймелі ілмек.
Белдік жиынтықта.
Екі сырғымалы қалта, металл тойтармалары бар екі артқы сырғымалы қалта.
Шалбар жазға, жылы көктемге және күзге өте ыңғайлы
Түрік өндірушілерінен
Өлшем: L/м (46-48 - ресейлік өлшем белгіленді)
Матаның түрі: 80% Мақта, 20% Полиэстер
Түсі: Сұр
Бұйымның ұзындығы: 82 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Шалбар фасоны | Карго шалбары |
| Түсі | Сұр |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Құрамы | 80% Мақта, 20% Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 57 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Қалта түрі | Жүкқұжаттар |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M-L |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 300 ₸





