Сәнді Бос қысқа жүк шалбарлары бриджилер
Орташа биіктікте олар кроссовкалармен, кроссовкалармен және кез келген басқа аяқ киіммен керемет көрінеді. Қашырлар мен өкшелі сандалдар сәнді көрінеді
Төменгі жағындағы ортаңғы жүк шалбары кең серпімді жолақпен жиналады және қосымша жіппен тартылады, бұл оларға қосымша көлем мен әдейі ұқыпсыз көрініс береді.
Жасырын сыдырма және түймелі ілмек. Екі алдыңғы сырғымалы қалта, қақпақшалары бар екі артқы сырғымалы қалта.
Артқы жағында белдікке арналған трапеция тәрізді кең ілмек бар.
Шалбар жазға, ерте көктемге және күзге өте ыңғайлы.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (50-Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: 80% Мақта, 20% күміс
Түсі: Күміс
Бұйымның ұзындығы: 75 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50 |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Бел орамы | 2 см |
| Шалбар фасоны | Карго шалбары |
| Түсі | Күміс |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 50 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Қалта түрі | Клапандармен, Жүкқұжаттар |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 300 ₸




