Сәнді бос әйелдер жүк шалбары.
Орташа биіктікте олар кроссовкалармен, кроссовкалармен және кез келген басқа аяқ киіммен керемет көрінеді, қашырлармен және өкшелі сандалдармен стильді көрінеді.
Төменгі жағында орташа биіктіктегі жүк шалбары жіппен тартылады, бұл оларға қосымша көлем мен әдейі ұқыпсыз көрініс береді.
Жасырын сыдырма және түймелі ілмек, металл тойтармалары бар екі артқы сырғымалы қалта. Бүйірлік жамау қалталары.
Шалбар жазға, жылы көктемге және күзге өте ыңғайлы.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (48-50 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: 90% мақта, 10% полиэстер
Түсі: Сарғыш
Бұйымның ұзындығы: 82 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 - 50 |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Бел орамы | 84 см |
| Шалбар фасоны | Карго шалбары |
| Түсі | Сарғыш |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Құрамы | 90% мақта, 10% Полиэстер |
| Стиль | Спорттық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 55 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Қалта түрі | Жүкқұжаттар |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 300 ₸








