
Алдыңғы жағында түймелері бар әйелдерге арналған кордюрой юбка трапеция
8 300 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:3154
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Алдыңғы түймелері бар әйелдерге арналған кордюрой юбка - осы маусымның хиті
Мақта негізіндегі кордюрадан жасалған ыңғайлы биік киім.
Сіздің фигураңыздың астын сызады.
Алдыңғы жағында толық ұзындықтағы түймелермен жабылатын.
Белдікке арналған ілмектер.
Алдыңғы қақпақшалары бар екі жамау қалта.
Тік жиек.
Түрік өндірушілерінен.
Өлшемі: XL (50-52 - белгіленген ресейлік өлшем)
Белдемшенің ұзындығы: 59-60 см
Түсі: Қоңыр
Матаның түрі: Барқыт
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50/52 |
| Бел орамы | 82 см |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Трапеция тәрізді |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Барқыт |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, Сырмалау, Түймелер |
| Өнімнің ұзындығы | 60 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XL-XXL |
| Бекіткіш | Түймелер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 300 ₸



