Әйелдерге арналған V-мойынды жемпір.
Мойын мен жеңдердің мойын сызығы бойымен ринстондармен атласты тікбұрышты жолақтармен жиектелген.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48 - Ресейлік өлшем белгіленді
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қызыл
Бұйымның ұзындығы: 68 см
Жеңнің ұзындығы: 28 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | L |
| Түсі | Қызыл |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 68 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 24 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 000 ₸




