Әйелдерге арналған жеңсіз күнделікті футболка.
Баспа ринстондармен безендірілген. Ашық иықтар, терең қолтық тесігі.
Футболка артқы жағынан ұзартылған.
Джинсы шалбармен, юбкамен және т.б. тамаша үйлеседі.
Өлшемі: 48-50 - Ресейлік өлшем белгіленді
Матаның түрі: 95% вискоза, 5% Ликра
Түсі: Қызыл
Футболканың ұзындығы: 64 см
Өндіріс: Италия
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Италия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Кеуде айналымы | 98 см |
| Бел орамы | 82 см |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | L |
| Түсі | Қызыл |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Романтикалық |
| өрнектер мен принттер | Леопард басып шығару |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 64 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 700 ₸







