Белбеуі бар бұрылмалы жағасы бар жеңіл әйелдер желден қорғағышы.
Түймелермен жабылатын, 4 жамау қалта.
Көктемге арналған тамаша шешім Көйлекпен, юбкамен, шалбармен, джинсымен үйлеседі.
Бренд: Max Mara
Өндіруші: Италия
Өлшемі: М (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Алтын
Матаның түрі: Су өткізбейтін полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 64 см
Жеңнің ұзындығы: 64 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MaxMara |
| Өндіруші ел | Италия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Күртке түрі | Жел қорғағыш |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Құрамы | Мақта, Полиэстер |
| Түсі | Алтын |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 64 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 700 ₸




