Жағасы қайырмалы, белбеуі бар жеңіл әйелдер желден қорғайтын күртеше
Түймелермен жабылатын, 4 жамау қалта.
Көктемге арналған тамаша шешім, көйлекпен, юбкамен, шалбармен, джинсымен үйлеседі
Бренд: Max Mara
Өндіруші ел: Италия
Өлшемі: М - (42/44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Қара
Матаның түрі: Су өткізбейтін полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 60 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MaxMara |
| Өндіруші ел | Италия |
| Күртке түрі | Жел қорғағыш |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Төсеу материалы | Вискоза |
| Халықаралық өлшем | M |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Құрамы | Мақта, Эластан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 700 ₸





