Жағасы қайырмалы әдемі пиджак пиджак,
Бір түймелі ілгекпен
Мерекелік және күнделікті өмір үшін тамаша.
Көйлекпен, Джинсымен, шалбармен, белдемшемен үйлеседі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М - (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: 45% полиэстер: 40% Вискоза: 15% Жүн
Түсі: Күрең қызыл
Бұйымның ұзындығы:
Жеңнің ұзындығы:
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Халықаралық өлшем | M |
| Кеуде айналымы | 88 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Құрамы | 45% Полиэстер: 40% Вискоза% 15% Жүн |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| өрнектер мен принттер | абстрактілі басып шығару |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| пенжек пен жакеттің стилі | Бір өңірлі |
| Жең фасоны | Қондырылған |
| Түсі | Күрең |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 300 ₸




