Жағасы қайырмалы сәнді пиджак - пиджак.
Бір түймелі ілгекпен.
Күнделікті және мерекелік демалыс үшін тамаша.
Көйлекпен, Джинсымен, шалбармен, белдемшемен үйлеседі
Итальяндық өндірушілерден
Өлшемі: L (46 өлшем - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Viscon
Түсі: Жасыл-қара
Бұйымның ұзындығы: 54 см
Жеңнің ұзындығы: 60 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 54 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Халықаралық өлшем | L |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Құрамы | 90% Вискоза, 10% Полиэстер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Вискоза |
| өрнектер мен принттер | Геометриялық өрнек |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| пенжек пен жакеттің стилі | Бір өңірлі |
| Жең фасоны | Қондырылған |
| Түсі | Жасыл |
| Өнімнің ені | 92 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 300 ₸








