Әйелдерге арналған қысқа жеңді фонарь және дөңгелек мойын сызығы бар футболка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40, 42 - Белгіленген ресейлік өлшем
Матаның түрі: 50% Мақта, 10% Ликра
Түсі: Қара нүктелермен жасыл: Қызыл
Юбкаға, Джинсыға тамаша жарасады
Мойын сызығындағы серпімділіктің арқасында жеңдерді иыққа дейін түсіруге болады
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Футболка |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 52 см |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жамбас айналымы | 88 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Силуэт | Тікелей |
| Құрамы | 50% Мақта, 10% Ликра |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Коттон |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Фонарь |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 000 ₸











