Пайеткалармен көмкерілген V-мойын сызығы бар сәнді әйелдер үсті
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42-44 - Белгіленген ресейлік өлшем
Түсі: Қызыл
Матаның түрі: 50% полиэстер, 50% вискоза
Бұйымның ұзындығы: 53 см
Серуендеуге, мерекелерге тамаша
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Топ |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 53 см |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Силуэт | Іргелес |
| Құрамы | 50% Полиэстер, 50% вискоза |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Қызыл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸




