Жағасы қайырмалы, ұзын жеңді әйелдерге арналған жартылай қынамалы жейде
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40-42 - Белгіленген ресейлік өлшем
Түсі: Қара
Матаның түрі: 50% полиэстер, 43% вискоза 7% Эластин
Бұйымның ұзындығы: 52 см
Жеңнің ұзындығы: 60 см
Сәнді әйелдер көйлегі юбкамен, джинсымен және шалбармен тамаша үйлеседі
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | 50% Полиэстер, 43% Вискоза, 7% Эластин |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Көйлек |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Бүктемелер |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 52 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Өнімнің ені | 84 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸





