Әйелдердің жазғы костюмі
Түрік өндірушілерінен
Өлшем:
М (46 - белгіленген ресейлік өлшем)
L (48 - ресейлік өлшем белгіленді)
Түсі: Қызғылт
Матаның түрі: Полиэстер
Юбкасы мен блузкасы бар екі бөліктен тұратын әйелдік жеңіл жазғы костюм сізге стильді көрінуге мүмкіндік береді.
Жағасы қайырмалы блузка және бел сызығы бойынша жартылай қынамалы сұлбасы бар.
Ал макси юбканы блузкалармен бөлек киюге болады.
Күндіз мұндай костюм серуендеуге жарайды, ал кешке мерекеге қауіпсіз киюге болады
Түймелері бар блузка, Жеңдер Қолшамдар
Блузаның ұзындығы: 57 см
Жеңнің ұзындығы: 20 см
Белдемшенің ұзындығы: 69 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Күнделікті костюм |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 98 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| үсті | Жейде |
| асты | етек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Түсі | Қызғылт |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Бұйымның жең ұзындығы | 20 см |
| Жең фасоны | Фонарь |
| Аяқтау және безендіру | Желбіршек |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Костюм мыналардан тұрады | белдемше |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 600 ₸







