Дөңгелек мойыны және қысқа жеңі бар сәнді әйелдер футболкасы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (46 - белгіленген ресейлік өлшем)
Түсі: Аралас - Қара және сары
Дөңгелек мойын және қысқа жеңді сәнді футболка
Джинсы, шалбар, белдемшелерге жарайды
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Футболка |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 59 см |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Бұйымның жең ұзындығы | 20 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Силуэт | Тікелей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| өрнектер мен принттер | Жазу |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸




