Әйелдерге арналған ұзартылған басылған футболка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42/44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Сары
V-тәрізді мойыны бар, қысқа жеңді футболка
Белсенді өмір салты үшін өте қолайлы.
Ұзартылған дизайнының арқасында ол ұзын бойлы адамдарға жақсы сәйкес келеді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Футболка |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 68 см |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Бұйымның жең ұзындығы | 12 см |
| Халықаралық өлшем | S |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 85 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Сары |
| Өнімнің ені | 82 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 500 ₸




