Кеудеше мен V-мойын сызығы бар әдемі ашық түсті футболка
Түрік өндірушілерінен
Өлшем:
40-42 - Ресейлік өлшем белгіленді
42-44 - Ресейлік өлшем белгіленді
Түсі: сары
Бұйымның ұзындығы: 54 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/44 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Түсі | Сары |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Құрамы | 95% Вискоза, 5% Ликра |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 54 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 500 ₸




