Әйелдерге арналған ұзын жеңді джинсы көйлек тозған әсермен
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі - М (ресейлік өлшем 44-46 көрсетілген)
Матаның түрі: Джинсы
Бұйымның ұзындығы:
Жеңнің ұзындығы:
Түсі: Көгілдір
Сапалы тығыз материал беріктік пен жайлылықты қамтамасыз етеді
Бір түсті дизайн және күнделікті өмірге арналған ринстондары бар бұралмалы жаға
Түймелері және екі қалтасы бар бір қаусырмалы ілгек
Артқы жағындағы ойық
Әмбебап стиль
Джинсы, шалбар және юбкалармен жақсы үйлеседі
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 61 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Халықаралық өлшем | M |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Күнделікті |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Матаның түрі | Джинс |
| Жең фасоны | Көйлек |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Түсі | Көгілдір |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 900 ₸






