Алау шалбары бар сәнді барқыт костюм
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Барқыт
Түсі: Ақ-күлгін
Бір үлкен металл түймелі бір қаусырмалы пиджак
Пиджактың ұзындығы: 57 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Жасырын сыдырмасы және түйме - түймесі бар, төмен қарай жалтыратылған, орташа жарасымды шалбар
Шалбардың ұзындығы: 108 см
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 83 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Күнделікті костюм |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| үсті | Пенжек |
| асты | Шалбар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Стиль | Жастар |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Барқыт |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Костюм мыналардан тұрады | Шалбар, Пенжек |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 100 ₸





