Көгілдір көктемгі күрте Ұзартылған
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (42/44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Полиэстер (Су өткізбейтін)
Түсі: Көгілдір
Күртенің ұзындығы: 82 см
Жеңнің ұзындығы: 63 см
Бұрылмалы жағасы бар стильді желден қорғайтын күрте - Тоңған кезде жағаны түймелеп, жағаны тірекке айналдыруға болады.
Екі бүйірлі ойық қалта, төмен түсірілген белде кең белдік.
Төрт түймелі манжетті жеңдер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 69 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Күртке түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Шапан |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Түсі | Көгілдір |
| Жаға түрі | Тірек, Кейінге қалдырылған |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 82 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 300 ₸






