
Әйелдерге арналған бежевый түсті орташа биіктіктегі тік кең труба шалбары көктемгі жаз
9 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:455
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Орташа бойлы тік бос труба шалбары
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Сарғыш
Матаның түрі: Полиэстер
Шалбардың ұзындығы: 113
Қадамдық тігіс бойынша ұзындық: 83
Тік кең пішімді шалбар - трубалар, орташа жарасымды, сыдырмасы мен түймесі бар жасырын ілгегі бар.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 83 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Шалбар фасоны | Тікелей |
| Түсі | Сарғыш |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸



