Тік шалбар Белі төмен түсірілген
Түрік өндірушілерінен
Маусым: Көктем, Жаз, Күз
Өлшемі: (М) 44 - Ресейлік өлшем белгіленді
Матаның түрі: 50% Мақта, 50% полиэстер
Түсі: Әк
Шалбардың ұзындығы: 107 см
Шалбардың қадамдық тігісі бойынша ұзындығы: 83 см
Тік пішілген шалбар, бүйірлерінде 2 ойық қалта, белдікке арналған ілмектер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Шалбар фасоны | Тікелей |
| Түсі | Ашық жасыл |
| Қону | Төмен бел |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Құрамы | 50% Мақта, 50% Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 83 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Қалта түрі | Кесу |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸




