Кең шалбары бар әйелдер костюмі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48 - Ресейлік өлшем белгіленді
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Құмды
Пиджактың ұзындығы: 57 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
Шалбардың ұзындығы: 112 см
Үш түймесі бар бір қаусырмалы пиджак, оң жақ сөреде аппликация
Түймесі бар, жасырын сыдырмасы бар, кең жалтыраған шалбар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Күнделікті костюм |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Кеуде айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 78 см |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| үсті | Пенжек |
| асты | Шалбар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Түсі | Құм |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Аяқтау және безендіру | Аппликация |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Костюм мыналардан тұрады | Шалбар, Пенжек |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 320 ₸




