Әйелдерге арналған спорттық стильдегі тік шалбар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44-46
Матаның түрі: Стрейч
Түсі: Терракота
Бұйымның ұзындығы: 111 см
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 81 см
Тік пішілген шалбар, белдікте, 2 жапсырма қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 81 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 - 46 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Спорттық |
| Қалта түрі | Жүкқұжаттар |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Шалбар фасоны | Тікелей |
| Түсі | Қоңыр қызғылт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸





