
Әйелдер трикотаж шалбары - ринстондары бар жоғары белді кең аяқты кулоттар
9 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:62026
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Бүйірлерінде ойығы бар, ойықтың шеттері бисермен кестеленген, кең аяқты талғампаз трикотаж кулоттар. Жоғары белде
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 52-54
Түсі: Күрең қызыл
Матаның түрі: Трикотаж
Жоғары белді, кең серпімді шалбар
Бұйымның ұзындығы: 116 см
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 86 см
Бүйір жақтарының қимасының ұзындығы:39 см
Бел орамасы: 90
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 86 см |
| Бекіткіш | Бекіткіш жоқ |
| Жамбас айналымы | 118 см |
| Бел орамы | 92 см |
| Аяқтау және безендіру | Бисер |
| Қону | Жоғары бел |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Шалбар фасоны | Кюлот шалбары |
| Түсі | Күрең |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸



