Сәнді, сәнді екі бөліктен тұратын юбка киген костюм
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL (52 - белгіленген ресейлік өлшем)
Түсі: Терракота
Матаның түрі: 50% полиэстер, 50% вискон
Үш түймесі бар бір қаусырмалы тік пиджак
Макси Гаденің белдемшесі
Пиджактың ұзындығы: 72 см
Жеңнің ұзындығы: 63 см
Белдемшенің ұзындығы: 87 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| үсті | Пенжек |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Костюм мыналардан тұрады | белдемше, Пенжек |
| Халықаралық өлшем | XL |
| асты | етек |
| Жамбас айналымы | 112 см |
| Кеуде айналымы | 107 см |
| Бел орамы | 86 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50/52 |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Құрамы | 50% Полиэстер, 50% Вискон |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Түрі | Кешкі костюм |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Қоңыр қызғылт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 200 ₸





