
Ашық жасыл түсті ашық иықтары бар бүктелген флунстары бар кешкі көйлек
8 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1183
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Ашық жасыл иықтан тыс кешкі көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS (40- ресейлік өлшем)
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Ашық жасыл
Бұйымның ұзындығы: 87
Алты қатарға бүктелген шаттлоктар
Белдіктерде
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Жамбас айналымы | 84 см |
| Бел орамы | 60 см |
| Кеуде айналымы | 80 см |
| Көйлек фасоны | Артқы жағы ашық |
| Стиль | Жастар |
| Түсі | Жасыл |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Көйлек ұзындығы | Тізе тереңдігі |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Иә |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸



