Трикотаж әйелдер жоғары белді жалпақ шалбар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L - 48 Ресейлік өлшем
Бұйымның ұзындығы: 110 см
Қадамдық тігіс бойынша ұзындығы: 84 см
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қара-көк
Белі жоғары, төмен жалтыратылған
Ыңғайлы шалбар, мыжылып қалмайды
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 84 см |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Бел орамы | 78 см |
| Қону | Жоғары бел |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Шалбар фасоны | Кеңейтілген шалбар |
| Түсі | Көк |
| Бел сызығының ені | 78 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸




