
Көгілдір түсті ринстондары бар сыдырмасы бар әйелдерге арналған трикотаж жылы жемпір
9 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:16
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Трикотаж жылы күрте найзағайлы с Стразами
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 50
Түсі: Көгілдір
Иірілген жіптің түрі: Полиэстер (Жүн+Акрил)
Бұйымның ұзындығы: 82 см
Жеңнің ұзындығы: 60 см
2 Жапсырма қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Жейде |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 82 см |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Халықаралық өлшем | L |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Кеуде айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 85 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Қалалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Көгілдір |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸





