Әйелдерге арналған трикотаж базалық жемпір
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 38
Түсі: Қызғылт
Иірілген жіптің түрі: Полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 50 см
Жеңнің ұзындығы: 57см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Жемпір |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 50 см |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Бұйымның жең ұзындығы | 57 см |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Жамбас айналымы | 84 см |
| Кеуде айналымы | 75 см |
| Бел орамы | 61 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 38 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Жаға түрі | Тірек |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Қызғылт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸




