Әйелдерге арналған ұзын жеңді жемпір
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40
Түсі: Қызыл, Сүт қосылған кофе
Бұйымның ұзындығы: 55 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Иірілген жіптің түрі: Трикотаж: Жүн + Акрил
Өрнек: Геометриялық Ақ-қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Жемпір |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 55 см |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жамбас айналымы | 88 см |
| Кеуде айналымы | 80 см |
| Бел орамы | 60 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Құрамы | Шерсть 50%, Акрил 50% |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Қалалық |
| Жаға түрі | Тірек |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Мойындық кесу фасоны | Жоғары |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸








