Түймесі бар жылы ұзын кардиган
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (44/46 ресейлік өлшем)
Жүн түрі: 50% Мохер, 10%акрил
Бұйымның ұзындығы:96 см
Түсі: Ақшыл сары
Шәлілік жаға, қысқа жеңдер
2 жапсырма қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кардиган |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 96 см |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Матаның түрі | Жүн |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Ақшыл көк |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 500 ₸







