Жеңдері тоқылған және капюшоны бар әйелдерге арналған трикотаж футболка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі:42, 44 - Ресейлік өлшемдер
Бұйымның ұзындығы: 60 см
Жеңнің ұзындығы: 66 см
Матаның түрі: Капюшон, жеңдер,- қызғылт сары түсті полиакрилді ликра
Негізі - қара түсті мақта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Бұйымның жең ұзындығы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 88 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Құрамы | Хлопок, Лайкра с Полиакрилом |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Мақта |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 700 ₸





