Серпімді жолақпен тоқылған негізгі трикотаж секіргіш
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Жүн түрі: Полиакрил
Түсі: Сұр
Бұйымның ұзындығы: 60 см
Жеңнің ұзындығы: 55 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | джемпер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Бұйымның жең ұзындығы | 55 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиамид |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 200 ₸




