Арқасы мен иығы ашық, асимметриялы, талғампаз, түзу, жарасымды көйлек
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қызыл
Өлшемі: 42
Бұйымның ұзындығы: 106 және 120
Асимметриялы Фигураға сай келетін, алдынан сырып тігілген көйлек
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Жамбас айналымы | 95 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Көйлек фасоны | Асимметрия |
| Стиль | Романтикалық |
| Түсі | Қызыл |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, Брошь, Тіліктер |
| Көйлек ұзындығы | Асимметриялық |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 700 ₸





