Арқасы ашық, иығы ашық мерекелік көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44
Матаның түрі: Полиэстер
Көйлектің ұзындығы: 105 см
Түсі: Көгілдір түспен
Тордан тігілген көйлектің төменгі жағындағы селдір бүктемелер
Көкірекшенің алдыңғы жағындағы драпер ринстондармен және моншақтармен жиектелген
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Клубтық көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тізе тереңдігі |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
| Корсеттің болуы | Иә |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Аяқтау және безендіру | Бисер, стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Артқы жағы ашық |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Көк |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 800 ₸




