Үшбұрышты мойын сызығы бар әйелдерге арналған имитациялық болеро тік көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қара фонда қызыл раушандар
Бұйымның ұзындығы: 98 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Көйлек фасоны | Тікелей |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару |
| Көйлек ұзындығы | Тізе тереңдігі |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 600 ₸




