Екі бөліктен тұратын шалбар костюмі - Шалбар, Пиджак
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қара
Пиджактың ұзындығы: 58 см
Шалбардың ұзындығы: 110 см
Екі түймелі бір қаусырмалы пиджак, тік пішілген шалбар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Іскерлік костюм |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| үсті | Пенжек |
| асты | Шалбар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Түсі | Қара |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Костюм мыналардан тұрады | Шалбар, Пенжек |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 800 ₸




