Сәнді люрекстен тігілген жолақты шалбар костюмі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42, 44
Түсі: Қара
Матаның түрі: Полиэстер
Шалбардың ұзындығы: 110 см
Кең тік пішімді жоғары белді шалбар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Іскерлік костюм |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| үсті | Пенжек |
| асты | Шалбар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Түсі | Қара |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Костюм мыналардан тұрады | Шалбар, Пенжек |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 100 ₸





