Екі бөліктен тұратын әйелдер костюмі: Пиджак + Шалбар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 38: 40 - Ресейлік өлшемдер белгіленді
Матаның түрі: Полиэстер
Шалбардың ұзындығы: 110 см
Пиджактың ұзындығы: 59 см
Түсі: Көлденең люрекс жолақтары бар қара
Үш түймелі пиджак
Тіке еркін пішілген шалбар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Іскерлік костюм |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| үсті | Пенжек |
| асты | Шалбар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Түсі | Қара |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| өрнектер мен принттер | Жолақ |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Костюм мыналардан тұрады | Шалбар, Пенжек |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 200 ₸





