Палаццоның кең кең шалбары
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48: 50
Түсі: ашық кофе (Капучино)
Матаның түрі: Полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 101
Қадамдық тігіс бойынша ұзындық: 72
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 72 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Бел орамы | 80 см |
| Қону | Жоғары бел |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Шалбар фасоны | Палаццо шалбары |
| Түсі | Капучино |
| Бел сызығының ені | 42 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 200 ₸





