Тік жолақтары бар орташа биіктікте жағылатын сәнді шалбарлар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі:42
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қара
Бұйымның ұзындығы: 112 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Шалбар фасоны | Клёш-шалбар |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 91 см |
| Бел сызығының ені | 66 см |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 800 ₸









