Белдікте жағылатын әсерлі шалбардың орташа биіктігі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40
Матаның түрі: Стрейч - мақта
Түсі: Қара қоңыр
Бұйымның ұзындығы: 110 см
Күміс жіппен тік жолақты шалбар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 7 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 62 см |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 38 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Коттон |
| Шалбар фасоны | Кеңейтілген шалбар |
| Түсі | Қоңыр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 700 ₸




