
Әйелдерге арналған жоғары белді труба шалбары Сұр Күзгі Қысқы көктем
9 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:995
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Жоғары белді труба шалбары
Түрік өндірушілерінен
Маусым: Күз: Қыс: Көктем
Өлшемі: 48-50, 52-54 - Белгіленген ресейлік өлшемдер
Түсі: Қою сұр
Шалбардың ұзындығы: 116 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 87 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Жамбас айналымы | 118 см |
| Бел орамы | 90 см |
| Қону | Жоғары бел |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50/52 |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Жүн |
| Шалбар фасоны | Кең шалбар |
| Түсі | Сұр |
| Бел сызығының ені | 90 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 700 ₸



