Иықтары мен арқасы ашық өте нәзік кешкі көйлек
Шифоннан жасалған нәзік артқы кірістірумен
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі:44-46
Матаның түрі: Полиэстер
Көйлектің ұзындығы: 146 см
Түсі: Бозғылт қызғылт
Кеудеше гипюрмен ірі жапырақтар түрінде кестеленген
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Бел орамы | 75 см |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Көйлек фасоны | Артқы жағы ашық |
| Стиль | Романтикалық |
| Түсі | Қызғылт |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Аяқтау және безендіру | Бисер |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| шлейф | Иә |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 700 ₸










